Регистрация

Фото:
Фото:

Що обрати: готовий чи індивідуальний проект дома?

18.04.2016 | 13:05

Індивідуальний проект – це досить привабливо та зручно.

Єдиний мінус: індивідуальний проект будинку є досить дорогим задоволенням. Готовий проект має значно меншу вартість, але не відповідає індивідуальним вимогам клієнта. Чи можна знайти компромісне рішення? Архітектори стверджують, що це можливо, якщо внести потрібні корективи до готового проекту.

 

Які деталі проекту зазвичай не влаштовують замовника?

• Зовнішній вигляд будинку.

• Не вистачає приміщень (як варіант – є зайві приміщення).

• Замовник хоче змінити габарити чи призначення приміщень.

• Треба добавити чи прибрати підвальне приміщення.

• Замовника не влаштовують конструкції чи матеріали будинку.

• Дільниця має окремі особливості. Отже проект треба адаптувати до цієї специфіки, щоб більш вдало «прив’язати» будинок.

Складність роботи

Терміни для внесення коректування є різними та залежать від того, скільки факторів не влаштовує замовника. Чим менше коректувань, тим робота простіше. Виділяють три умовні ступені складності внесення змін до готового проекту.

Перша ступінь передбачає незначні коригування. Є зміни, які можна зовсім не вносити до проекту. Наприклад, перенести перегородку чи змінити розташування дверей.

Друга ступінь складності – це механічні коригування без принципового перегляду творчих та конструктивних рішень. Наприклад, це – дзеркальне відображення планів, незначні зміни у габаритах будинку, зведення невеличкої прибудови, заміна матеріалу покрівлі.

Якщо зміни стосуються планувальної структури, примітної зміни габаритів будинку – тоді йдеться про складні зміни. В цьому випадку, роботи проводяться в кілька етапів: починаючи з ескізів та закінчуючи розрахунками перетинів несучих елементів.

Довіримо роботу професіоналу

Не слід самотужки оцінювати ступінь складності змін у проекті. Скажіть автору проекту, що саме не влаштовує вас, і він запропонує оптимальне рішення, внесе зміни у проект будинку . Майбутній будинок відповідатиме вашим вимогам.

Наприклад, у цілому, готовий проект влаштовує замовника. Та він хоче трохи більший будинок, ніж базовий. Крім того, замовнику не потрібен балкон на другому поверсі, зате необхідно друге місце для паркування авто. А фасад бажано облицювати декоративною цеглою. Приблизно так виглядають умови клієнта. На підставі цих вимог, професіонали приймають рішення. Наприклад, габарити будівлі роблять більшими, переносять терасу з одного фасаду на інший, а для авто проектують додатковий навіс. У якості прикраси фасаду проектують декоративну цеглу.


Поделиться:


Волшебный аутотренинг

Аутотренинг — давно известный метод саморегуляции. С помощью специальных упражнений можно научиться управлять мышцами, дыханием, воображением, а значит — физическим и психическим состоянием.

подробнее
НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ
НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ