Регистрация

Фото:
Фото:

De’Longhi у лаунж-зоні для зірок Венеційського кінофестивалю

07.09.2012 | 11:30

Компанія De’Longhi присутня на 69-му Венеційському кінофестивалі (29 серпня – 8 вересня) як основний спонсор лаунж-зони для кінозірок фестивалю.

Конкурс фотографій зірок Венеційського кінофестивалю – це перший фото конкурс, в якому беруть участь світлини, зроблені під час Венеційського міжнародного кінофестивалю. Розпочавшись з фото виставки у 2003 році, цей конкурс ось уже в дев’яте отримує визнання та увагу преси й світової спільноти, а нагорода за перемогу в конкурсі стала престижною та бажаною серед фотографів. Конкурсні фото зображують зірок 69-го Венеційського кінофестивалю у  лаунж-зоні, де зустрічаються, спілкуються та позують талановиті професіонали кінематографу, журналісти й фотографи.         De’Longhi розмістила у цій розкішній лаунж-зоні бар-кав’ярню, що пропонує кінозіркам та всім присутнім свої довершені еспрессо, кремовий капучино, латте макіято і багато іншого.De’Longhi представила на кінофестивалі кавомашину Primadonna S, свою найдосконалішу модель із серії суперавтоматичних кавомашин.На веб-сторінці www.delonghi.com/vms  дізнавайтесь кожного дня, кого De’Longhi пригощає кавою!
 


Поделиться:


Волшебный аутотренинг

Аутотренинг — давно известный метод саморегуляции. С помощью специальных упражнений можно научиться управлять мышцами, дыханием, воображением, а значит — физическим и психическим состоянием.

подробнее
НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ
Где купить дешевые авиабилеты онлайн
НА ПРАВАХ РЕКЛАМЫ